Kwiecień 5, 2018

Postacie

Na czele armii stoją oni.

Wielu nazywa ich bohaterami. ale tak naprawdę to zwykli ludzie tacy jak my wszyscy.
Mają swoje słabości i lęki, z różnym powodzeniem udaje im się odnaleźć w realiach jakie nastały.
Łączy ich jednak jeden cel.Obrona kraju przed inwazją wroga.

Kapitan Oczywisty

Ostatni żyjący przedstawiciel starej szkoły dowódców. Młodzi darzą go szacunkiem nie do końca rozumiejąc jego decyzje na polu bitwy. Widzi więcej niż inni dowódcy i jako jedyny z nich nie boi się wroga.  Inni przychodzą do niego w chwilach największego zwątpienia, bo jako jedyny potrafi zmobilizować swoich po przegranych bitwach. Jest chory, stara się ze wszystkich sił aby wojna skończyła się jeszcze za jego życia, by nie zostawiać jej losów na barkach młodego pokolenia…

Potok

Najlepszy pilot młodego pokolenia. Skończył lotnictwo ze świetnymi wynikami mimo, że na studiach bardziej zajmował się piciem niż skrupulatnym notowaniem wykładów. Talentu do latania jednak nie można mu odmówić, co wielokrotnie udowadniał wykonując z pozoru niemożliwe manewry. Nie lubi przyjmować rozkazów, zwykle czyni rozpoznanie na własną rękę bazując na instynkcie i przeczuciu zamiast na mapach dowódczych. Póki mu się udaje przełożeni tolerują jego wybryki.

Majka

Zawsze chodzi własnymi drogami. Najlepiej wykształcona osoba w polskiej armii. Z pozoru twarda i niebezpieczna w środku najbardziej ze wszystkich wokół przeżywa zaistniałą sytuację. Ukrywa emocje przed bliskimi nie pozwalając innym podejść zbyt blisko. Ma dobre serce stara się pomagać wszystkich najczęściej zapominając o sobie i o tym czego chce. Fanka dobrego wina i prażynek. Jest nieprzewidywalna tak na polu bitwy jak również w życiu osobistym.